O mne

Janette BakajsovaMgr. Janette Bakajsová, SAKHom.

Stretnutie s homeopatiou výrazne ovplyvnilo môj život. Je pre mňa viac ako len terapia. Ukázala mi cestu, ako citlivejšie vnímať samu seba a svoje okolie a uvedomovať si životné situácie hlbšie a v súvislostiach. Stala sa mojou spoločníčkou na ceste životom.

„Život znamená dozrievať, ustavične sa približovať k sebe samému.“

Chuť  pomáhať a dozvedieť sa viac ma priviedla k štúdiu homeopatie. Po absolvovaní základného kurzu Domácej homeopatie v Košiciach som ako dobrovoľníčka pôsobila 3 roky v pracovnej skupine homeopatických poradkýň pod vedením klasickej homeopatky Dr. Jany Kolenovej, SAKHom., kde som nadobudla prax v liečbe akútnych chorôb. Vzdelanie v klasickej homeopatii som získala na SAKH Slovenskej akadémie klasickej homeopatie pod vedením MUDr. Vladimíra Petrociho.

V súčasnosti pracujem ako klasická homeopatka s praxou v Košiciach. Od roku 2016 organizujem pre laickú verejnosť polročné kurzy Cestou homeopatie, organizované pod záštitou SAKH, ktoré sú zamerané na svojpomocné zvládnutie bežných akútnych ochorení.

Som registrovanou členkou SKH Slovenskej komory homeopatov a riadim sa jej etickým kódexom. Podieľam sa na obsahovej štruktúre webovej stránky SKH a populárnej facebookovej stránky komory Homeopatia online.

Vzdelanie

2010-2011  Domáca homeopatia I. (Dr. Jana Kolenová,SAKHom) – základný homeopatický kurz

2012-2013  Domáca homeopatia II. (Dr. Jana Kolenová, SAKHom.) – séria nadstavbových seminárov

2013            Mama Tata kurz (Dr. Jana Kolenová,SAKHom.) – obdobie tehotenstva, pôrodu a šestonedelia

2013-2017  Slovenská akadémia klasickej homeopatie SAKH v Bratislave (MUDr.Vladimír Petroci)

Naďalej pokračujem vo vzdelávaní a pravidelne sa zúčastňujem odborných homeopatických seminárov organizovaných Slovenskou komorou homeopatov a Slovenskou akadémiou klasickej homeopatie.

 

[ngg_images source=“galleries“ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Show slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]