4 komentáre

 1. Eva Kianičková

  Dobry vecer prajem,chcela by som sa informovat,ci je mozne pomocou homeopatik pomoct pri zajakavani u deti.Syn ma 5 rokov (v maji 6), a zajakava sa,niekedy je to lepsie,niekedy sa to velmi zhorsi.Skor mi pride,ze je to psychickeho razu.
  JE SKOR malo sebavedomi,introvert,casto vycleneny z kolektivu pre svoju nizsiu priebojnost.Ked bol.malinky 2 roky sme mali problemy zo zapchou a zadrziavanim stolice.Odplienkovanie bolo taktiez velmi zdlhave.
  Za radu vopred dakujem.

 2. Janette Bakajsová

  Dobrý večer prajem, pomocou homeopatie je možné riešiť aj problém so zajakávaním, ktorý veľmi pravdepodobne súvisí so samotným psychickým stavom. Cieľom homeopatickej terapie je podporiť celkovú osobnosť dieťaťa, uvoľniť vnútorné bloky (ktoré sa prejavujú od mala vo forme zápchy, nízkeho sebavedomia), ktoré bránia tomu, aby zaujalo svoj priestor v živote. To sa následne prejaví aj na zlepšení stavu telesných príznakoch a reči.

  • Dobrý večer prajem, záleží od toho, aký je so zúbkami problém, či ide o bolestivé prípadne zdĺhavé prerezávanie zúbkov alebo o iný problém. Napíšte mi prosím priamo do mailu, o čo konkrétne ide a ako sa to prejavuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.