O mne

Janette BakajsovaMgr. Janette Bakajsová, SAKHom.

Stretnutie s homeopatiou výrazne ovplyvnilo môj život. Je pre mňa viac ako len terapia. Ukázala mi cestu, ako citlivejšie vnímať samu seba a svoje okolie a uvedomovať si životné situácie hlbšie a v súvislostiach. Stala sa mojou spoločníčkou na ceste životom.

“Homeopatia vnáša do života nadhľad a porozumenie. Prináša vedomie toho, čo sa deje.”

K homeopatii som sa dostala kvôli chorobám mojich detí, ktorím táto prírodná metóda veľmi pomohla. Chuť  pomáhať a dozvedieť sa viac ma priviedla k štúdiu homeopatie. Po absolvovaní základného kurzu Domácej homeopatie v Košiciach som ako dobrovoľníčka pôsobila tri roky v pracovnej skupine homeopatických poradkýň pod vedením klasickej homeopatky Dr. Jany Kolenovej, SAKHom., kde som nadobudla prax v liečbe akútnych chorôb. Vzdelanie v klasickej homeopatii som získala na SAKH Slovenskej akadémie klasickej homeopatie pod vedením MUDr. Vladimíra Petrociho.

V súčasnosti pracujem ako klasická homeopatka s praxou v Košiciach. Od roku 2016 organizujem pre laickú verejnosť polročné kurzy Cestou homeopatie, organizované pod záštitou SAKH, ktoré sú zamerané na svojpomocné zvládnutie bežných akútnych ochorení.

Som registrovanou členkou SKH Slovenskej komory homeopatov a riadim sa jej etickým kódexom. Podieľam sa na obsahovej štruktúre webovej stránky SKH a pravidelne prispievam na populárnej facebookovej stránke Homeopatia online. Venujem sa tiež publikačnej činnosti pre časopisy Vitalita a Balans .

Prostredníctvom homeopatie rada ľuďom pomáham, ale taktiež rada o nej rozprávam a preto niekoľkokrát do roka organizujem prednášky zamerané na zoznámenie sa s touto prírodnou liečebnou metódou.

Vzdelanie

2010-2011  Domáca homeopatia I. (Dr. Jana Kolenová,SAKHom) – základný homeopatický kurz

2012-2013  Domáca homeopatia II. (Dr. Jana Kolenová, SAKHom.) – séria nadstavbových seminárov

2013            Mama Tata kurz (Dr. Jana Kolenová,SAKHom.) – obdobie tehotenstva, pôrodu a šestonedelia

2013-2017  Slovenská akadémia klasickej homeopatie SAKH v Bratislave (MUDr.Vladimír Petroci)

Naďalej pokračujem vo vzdelávaní a pravidelne sa zúčastňujem odborných homeopatických seminárov organizovaných Slovenskou komorou homeopatov a Slovenskou akadémiou klasickej homeopatie

Diplom SAKH