O mne

Homeopatia je pre mňa viac než len prírodná liečba bez vedľajších účinkov. Vnímam ju ako prirodzenú cestu k zdraviu a sebarozvoju zároveň. Ukázala mi spôsob, ako citlivejšie vnímať samu seba, vzťahy a uvedomovať si životné situácie hlbšie a v súvislostiach. Stala sa mojou spoločníčkou na ceste životom.

“Homeopatia vnáša do života nadhľad a porozumenie. Prináša vedomie toho, čo sa deje.”

Janette Bakajsova homeopatka

Homeopatiou som sa začala zaoberať pred desiatimi rokmi, potom ako pomohla mne a mojim deťom z chronických chorôb. Hneď si ma získala svojou prirodzenosťou a liečebnými výsledkami. Dlho netrvalo a stala sa mojou veľkou záľubou. Tá neustále rástla, až prerástla do bodu, kedy som si jedného dňa povedala, že budem robiť naplno to, čo ma baví, čo mám rada, a hlavne čo dáva zmysel mne a zároveň aj iným.

Dnes pomáham, píšem, prednášam a vzdelávam,

  • aby sa o dobrom mene homeopatie dozvedelo čo najviac ľudí,
  • aby mali možnosť sa pre ňu rozhodnúť,
  • aby ju mohli sami vyskúšať a začať úspešne používať v domácej praxi,
  • aby aj iní mali šancu žiť kvalitnejší a zdravší život.

Homeopatia je tu pre nás všetkých. Ak uzdravíme a zmeníme seba, uzdravia sa aj vzťahy a svet okolo nás. Len zdraví ľudia môžu vytvoriť zdravé prostredie. Taký je prirodzený zákon rezonancie.

Vzdelávam

Polročný kurz homeopatie považujem za najlepší a hlavne praktický prostriedok k tomu, ako sa naučiť správne používať homeopatiu na liečbu bežných akútnych ochorení. Sama som takýto kurz na začiatku mojej homeopatickej cesty absolvovala. Dnes ho organizujem aj ja v Košiciach pre všetkých, ktorí hľadajú účinný a bezpečný spôsob liečby bez použitia chémie a čakania v radoch medzi chorými.

Publikujem

Písanie ma veľmi baví. Touto formou sa delím s vami o svoje myšlienky, skúsenosti z praxe, o prípady klientov, ktorým pomohla homeopatia.

Moje autorské články nájdete na tomto webe, v časopisoch Vitalita, Balans, Slovenka – zdravie rodiny, v dvojmesačníku Dieťa a v Homeo magazíne.

Podieľam sa tiež na obsahovej štruktúre webovej stránky SKH a som vedúcou členkou realizačného tímu FB stránky Slovenskej komory homeopatov Homeopatia online.

Vzdelanie

Vzdelanie v homeopatii som získala na SAKH Slovenskej akadémii klasickej homeopatie pod vedením homeopata MUDr. Vladimíra Petrociho. Som registrovanou členkou SKH Slovenskej komory homeopatov a riadim sa jej etickým kódexom

  • 2010-2011  Domáca homeopatia I. – základný polročný kurz
  • 2012-2013  Domáca homeopatia II. – séria nadstavbových seminárov
  • 2013            Mama Tata kurz – homeopatia pre obdobie tehotenstva, pôrodu a šestonedelia
  • 2013-2017  Slovenská akadémia klasickej homeopatie – 4 – ročné štúdium klasickej homeopatie

Naďalej pokračujem vo vzdelávaní a pravidelne sa zúčastňujem odborných seminárov organizovaných Slovenskou komorou homeopatov a Slovenskou akadémiou klasickej homeopatie.

 

Diplom SAKH