Kurz homeopatie

CESTOU HOMEOPATIE KRÁČAME K ZDRAVIU PRIRODZENE

Prihláste sa na kurz homeopatie a objavte čaro tejto jedinečnej metódy.

Homeopatia je praktická, príjemná a bezpečná pre všetky vekové kategórie, pôsobí jemne a prirodzene, vďaka čomu sa stáva stále viac vyhľadávanou terapiou pri riešení zdravotných problémov.

prírodná liečba

Kurz homeopatie je určený pre všetkých, ktorí:

  • hľadajú účinnú prírodnú liečbu pre seba a blízkych
  • chcú vziať zodpovednosť za zdravie do vlastných rúk
  • chceli by homeopatiu používať doma
  • nechcú byť odkázaní na čakanie medzi chorými
  • chcú skvalitniť svoje zdravie po fyzickej aj duševnej stránke

Garantom kurzu je Slovenská akadémia klasickej homeopatie.

Po jeho ukončení získavate certifikát SAKH o absolvovaní. Zároveň je nultým ročníkom pre tých, ktorí sa rozhodnú pokračovať ďalej v 4-ročnom štúdiu klasickej homeopatie na SAKH v Bratislave.

  • Naučíte sa používať 37 homeopatík základnej domácej lekárničky. 
  • Budete si vedieť pomôcť pri bežných akútnych ochoreniach alebo zraneniach prirodzene, bez použitia chémie a čakania v radoch medzi chorými.   

Kurz pozostáva zo šiestich 1-dňových seminárov, vždy v sobotu od 9.00 do 16.30 hod.

Cena: 40,- Eur / 1 seminár

Miesto: Čermeľská 3, 2.poschodie

Obsah polročného kurzu

Teória – princípy homeopatie, príprava homeopatík, stručná história a vývoj homeopatie vo svete a na Slovensku, slávne osobnosti homeopatie, zdravie a choroba z pohľadu homeopatie, psychosomatika chorôb, repertorizácia.

Terapeutiká – základná homeopatická lekárnička, úrazy a poranenia, horúčky, chrípky, ochorenia dýchacej sústavy, ochorenia tráviaceho traktu, bolesti a zápaly uší, očí a zubov, prerezávanie zubov, ovčie kiahne, bolesti hlavy, zápal močových ciest, gynekologické a menštruačné problémy, bolesti chrbta a ischias, akútne psychické problémy, tréma, nespavosť, lekárnička cestovateľa, homeopatiká na podporu orgánov.

Materia medika – Aconitum, Allium cepa, Apis mellifica, Arnica montana, Arsenicum album, Belladonna, Bryonia, Calcarea carbonica, Calendula, Cantharis, Causticum, Colocynthis, Gelsemium, Hepar sulfur, Chamomilla, Chelidonium, Ignatia, Ipecacuanha, Kalium bichromicum, Lachesis, Ledum, Lycopodium, Magnesium phosphoricum, Mercurius solubilis, Natrium muriaticum, Nux vomica, Phosphorus, Phytollaca, Pulsatilla, Rhus toxicodendron, Ruta, Silicea, Spongia, Staphysagria, Sulfur, Symphytum.

Prax – precvičovanie, hľadanie a výber vhodného homeopatika na prípadoch z praxe.

Nový kurz od septembra 2019

Už teraz sa môžete prihlásiť mailom na bakajsova@ahomeopatia.sk.