Káva s homeopatkou

Máte pocit, že vaše zdravie nie je na tom tak, ako by malo byť?


Za posledných 10 rokov som nadobudla bohaté skúsenosti s homeopatickou liečbou. Homeopatia pomohla a stále pomáha mne, mojej rodine, známym a klientom na ceste k silnejšej imunite a kvalitnejšiemu zdraviu, a rovnako môže pomôcť aj vám.

Najviac oceňujem jej prirodzené pôsobenie bez vedľajších účinkov. O homeopatii a úspešných prípadoch z praxe publikujem články, ktoré môžete čítať na mojom webe a v časopisoch Dieťa, Vitalita a Balans.

Ako povedal Jaroslav Filip, vlastná skúsenosť je veľkým bohatstvom, a ja sa o to moje s vami rada podelím aj osobne na Káve s homeopatkou.

Čo je Káva s homeopatkou?

Káva s homeopatkou je nezáväzné informatívne stretnutie ZDARMA. V prípade stretnutia naživo platíte len za svoje konzumné.

Káva s homeopatkou je priestor, kde:

  • môžete smelo a otvorene prejaviť svoju zvedavosť a klásť otázky,
  • dostanete odpovede priamo z prvej ruky od odborníčky v homeopatii,
  • sa na zdravie a choroby budeme pozerať bez strachu a v súvislostiach,
  • stretnete podobne naladených ľudí.

Prečo Káva s homeopatkou?

Pretože v médiách sa v rámci témy homeopatie dostanete prevažne k názorovo jednostranným až skresleným informáciám prezentovaných v teoretickej rovine od ľudí, ktorých s homeopatiou nespája vzdelanie ani skúsenosti.

Mojim prianím je, aby sa o dobrom mene homeopatie dozvedelo čo najviac ľudí, lebo liečivý potenciál homeopatie je obrovský. A na to, aby ste mohli zvážiť, či homeopatia môže alebo nemôže byť pre vás v niečom užitočná, potrebujete objektívne a pravdivé informácie.


Káva s homeopatkou – 8. októbra 2020

Hlavná téma: Čo potrebuje vaša imunita?

Kde: Campo cafe, Jesenského 8, Košice

Počet voľných miest: 5

Miesto si prosím rezervujte mailom na bakajsova@ahomeopatia.sk alebo priamo v FB udalosti: https://www.facebook.com/events/751205755442159/