Referencie

„Rada by som sa poďakovala Žanetke Bakajsovej za perfektne pripravené semináre o homeopatii.

Som jej veľmi vďačná za trpezlivý prístup, ktorý mi umožnil viac rozumieť liečeniu a získavať ucelenejší pohľad na homeopatiu. Na kurzoch je vždy priateľská atmosféra. Páči sa mi precvičovanie prípadov – hľadanie lieku podľa zadaných symptómov. Môžem sa pýtať a tak si zo seminárov viac pamätám.

Každým seminárom sa stávam odvážnejšou, pripravenejšou zvládať akútne ochorenia mojich blízkych. A ak si nie som istá výberom lieku, viem, že keď sa spýtam, vždy dostanem radu – odpoveď.

Teším sa na ďalšie semináre.“

Adriana G.


Webová stránka A Homeopatia je hlavne ,,obrazom,, osoby s veľkým srdcom a veľkou chuťou pomáhať ľuďom pri zdravotných komplikáciách, ktorí sa rozhodli ísť alternatívnou homeopatickou cestou.

Obsahuje základné informácie o homeopatickej liečbe, o jej fungovaní, rôzne prípady z praxe, základnú lekárničku homeopatík pre rôzne zdravotné komplikácie, čo je prínosom hlavne pre nováčikov homeopatickej liečby.


Takmer 6 rokov pani homeopatička pomáha našej rodine a ak niekto uvažuje nad touto formou liečby, nech ide do toho, stále je možnosť výberu a slobodného rozhodovania sa .


Ďakujeme pani homeopatičke Janette Bakajsovej zo ❤ za pomoc počas tých x rokov. ❤A homeopatia forever ❤

Andrea F.


Online kurz sa mi veľmi páčil, bola som nadmieru spokojná. Všetko bolo veľmi jasne vysvetlené, kurz bol nabitý informáciami. 

Diana M.


Polročný kurz homeopatie bol pre mňa veľkým prínosom. Vlastne som dostala viac než som očakávala.  V čase keď som sa na kurz prihlásila, mala som za sebou niekoľko mesiacov terapie u pani Bakajsovej a cítila som, že homeopatia naozaj účinkuje – nielen na úrovni fyzickej, ale aj psychickej. Predtým som o nej mala veľmi hmlisté povedomie, niekoľkokrát som vyskúšala Coryzaliu, Oscilococcinum či Gastrocynesine, raz s výrazným a inokedy s miernym zlepšením.

Polročný kurz homeopatie bol pre mňa obsiahlym úvodom do tejto vetvy celostnej medicíny. Na jednotlivých seminároch vládla príjemná atmosféra, obsah bol veľmi dobre a prakticky členený a informácií viac než dosť. Janette Bakajsová si vždy našla čas, aby nám poradila v našich začiatočníckych pokusoch-omyloch a samozrejmosťou boli aj praktické cvičenia a prípady. Bonusom bol čas strávený medzi ľuďmi s podobným nadšením a záujmami.

Homeopatia sa postupne stala súčasťou môjho života. Dodala mi pocit väčšej istoty a sebavedomia pri rôznych – menších či väčších zdravotných ťažkostiach. Pomohla som si už pri migréne, bolestiach hrdla, prechladnutiach, svalovej únave, liečbe poranení a popálenín, zápale močových ciest a mnohých ďalších. Vyžaduje to určitú prax, vedomosti alebo materiál (knihy, internet, poznámky zo seminárov), ktoré pomôžu nasmerovať a ako inak – nie vždy sa človek trafí hneď na prvýkrát, ale to je práve tá prax, ktorá už je na každom jednotlivcovi. (V.L)


Pre liečbu homeopatiou som sa rozhodla skôr intuitívne, vďaka článkom v časopise a po dlhej ceste v spoločnosti rôznych chronických zdravotných ťažkostí. Liečba konvenčnou medicínou mi nepomohla a mala som väčšiu dôveru k liečbe, ktorá človeka vníma a lieči ako celok. Pri jednotlivých sedeniach u pani Bakajsovej som mohla otvorene hovoriť o tom, čo ma trápi, čo som prežívala v minulosti alebo prítomnosti, bez pocitu, že by ma niekto odsudzoval alebo hodnotil.

Od začiatku som cítila, že homeopatia funguje a pôsobí – nielen v rovine fyzickej ale aj “hlbšie”. Postupne som dokázala vidieť a vnímať veci v novom svetle a tým uviesť do pochodu zmeny, ktoré som potrebovala urobiť. Zároveň sa zmierňovala intenzita mojich fyzických ťažkostí. Bola to dlhšia cesta. Moje ťažkosti začali už v detstve a tak to bolo zamotanejšie, ale pani Bakajsová dokázala sledovať “cestičku z omrviniek”, a tak sme postupovali krok za krokom k úľave od niekoľko rokov trvajúcich tráviacich ťažkostí, nespavosti, bolestí ramena a ďalších problémov.

Verím, že moje rozhodnutie skúsiť homeopatickú liečbu mi doslova vrátilo zdravie a možnosť plnohodnotne žiť. Ak by sa ma niekto pýtal na radu, tak: dať homeopatii šancu a homeopatickej terapii potrebný čas.(V.L)