Referencie

„Rada by som sa poďakovala Žanetke Bakajsovej za perfektne pripravené semináre o homeopatii.

Som jej veľmi vďačná za trpezlivý prístup, ktorý mi umožnil viac rozumieť liečeniu a získavať ucelenejší pohľad na homeopatiu. Na kurzoch je vždy priateľská atmosféra. Páči sa mi precvičovanie prípadov – hľadanie lieku podľa zadaných symptómov. Môžem sa pýtať a tak si zo seminárov viac pamätám.

Každým seminárom sa stávam odvážnejšou, pripravenejšou zvládať akútne ochorenia mojich blízkych. A ak si nie som istá výberom lieku, viem, že keď sa spýtam, vždy dostanem radu – odpoveď.

Teším sa na ďalšie semináre.“

Adriana G.


Webová stránka A Homeopatia je hlavne ,,obrazom,, osoby s veľkým srdcom a veľkou chuťou pomáhať ľuďom pri zdravotných komplikáciách, ktorí sa rozhodli ísť alternatívnou homeopatickou cestou.

Obsahuje základné informácie o homeopatickej liečbe, o jej fungovaní, rôzne prípady z praxe, základnú lekárničku homeopatík pre rôzne zdravotné komplikácie, čo je prínosom hlavne pre nováčikov homeopatickej liečby.


Takmer 6 rokov pani homeopatička pomáha našej rodine a ak niekto uvažuje nad touto formou liečby, nech ide do toho, stále je možnosť výberu a slobodného rozhodovania sa .


Ďakujeme pani homeopatičke Janette Bakajsovej zo ❤ za pomoc počas tých x rokov. ❤A homeopatia forever ❤

Andrea F.